EN
TR
Bilgi Talep Formu
Listenizde 2. El Tesis Ekipman bulunmamakta

Hakkımızda

Sistemas Teknoloji Sistem Üretimi Anonim Şirketi 2005 yılında kurulmuştur. Sistemas, anahtar teslim kimyasal tesisler kuran bir firmadır. Evaporasyon ve kristalizasyon tesisleri, biyodizel üretim ve gliserin saflaştırma tesisleri, alkit tesisleri, destilasyon sistemleri, tuz yıkama tesisleri uzmanlık alanları arasındadır. Ayrıca kimyasal tesisler için reaktör, destilasyon kolonu, ısı eşanjörü, kurutucu ve benzeri ekipmanların tasarım ve imalatlarını gerçekleştirmektedir.

TS EN ISO 9001:2008 standartlarını uygulayarak, kaliteyi ön planda tutup, kaynakların en verimli ve ekonomik şekilde değerlendirmesini kendine ilke edinmiştir. Kendi alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile kısa zamanda çok yol almış ve önemli projeler gerçekleştirmiştir.

Sistemas, başta Kombine Çevirim, Konvansiyonel Tip, Buhar Türbini gibi Enerji Santralleri olmak üzere ikinci el tesis/ekipman alımı-satımı, sökümü, kurulması ve işletmeye alınması konusunda da faaliyet göstermektedir. Santrifüj, Dekanter gibi katı/sıvı ayırım ekipmanları, evaporasyon ve kristalizasyon sistemleri, ikinci el tesis/ekipman konularında dünyanın önde gelen firmaları ile yurt içinde ve yurt dışında çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyon

Dünya’daki teknolojik gelişmeleri takip eden, Türkiye’deki yeni teknolojilerin geliştirilmesi, üretimi ve nano teknolojilerin sanayide uygulanması için çalışan, kimyasal ve enerji üretim tesisleri tasarımı ve üretimi konusunda uzman, müşteri istek ve beklentilerini tam olarak karşılayan, yurt dışı firma temsilciliklerinde aktif, çevreye ve insana saygılı, dinamik bir firma olmak.

Misyon

Büyük çoğunlukla yurt dışı firmalara yaptırılan kimyasal ve enerji üretim tesis ve ekipmanların tasarım, üretim ve montajının firmamızca yapılmasını sağlayarak ülkemiz mühendislik birikiminin gelişmesine katkıda bulunmak. Bu tesis ve ekipmanların üretiminde yerli sanayinin olanaklarından sonuna kadar yararlanmak. Yurt içinde üretilemeyen tesis ve ekipmanların temsilcisi olduğumuz yurt dışı firmalardan ülkemiz şartlarına uygun şekilde getirilmesini sağlamak.

Kalite politikası

Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için, eğitimli ve dinamik personeliyle sistemli bir çalışma sürdürmek, iş kapasitesini, tasarım, temsilcilik yeteneklerini ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli geliştirmektir.